Kosova'da Üniversite Fiyatları

Kosova’da Üniversite Fiyatları

Kosova Üniversiteleri içerisinde prestiji ve kalitesiyle öne çıkan Priştine Universum Üniversitesi size büyük avantajlar sunan bir üniversitedir. Kosova’da Üniversite Fiyatları arasında en uygun koşullara sahip olduğunu söyleyebileceğimiz Priştine Universum Üniversitesi, becerileriniz ve istekleriniz doğrultusunda uygun bölümler bulabileceğiniz bir eğitim kurumudur. Kişilik ve karakterinize uygun eğitimler almak istiyorsanız bunu herhangi bir sınav sistemine tabi tutmaksınız sağlayabileceğiniz bir üniversite olan Priştine Universum Üniversitesi’ne başvurabilirsiniz. Üstelik bir önceki aldığınız eğitime bakılmaksızın istediğiniz üniversite bölümüne başvurabileceğiniz için geleceğinize isteğiniz doğrultusunda yön verebileceksiniz.

Priştine Universum Üniversitesi çok sayıda bölüme sahip olduğu için mutlaka ilgi alanınıza göre bir bölüm bulabileceğiniz bir üniversitedir. Bölüm seçeneklerine baktığınız zaman Psikoloji, Uluslararası İlişkiler, Matematik Bölümü, İnşaat Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık Fakültesi, Hukuk, Siyasal Bilimler, Bankacılık ve Finans, Turizm ve Otelcilik gibi bölümlere sahip olan üniversite 4 senelik kaliteli eğitimler sunar. Bünyesinde hem Avrupa’dan gelen hem de Türkiye’den gelen akademisyenler olduğu için bazı bölümlerde İngilizce destekli eğitim de alabilirsiniz. Hukuk ve Mimarlık Fakültesi’nde ya da İnşaat Mühendisliği eğitiminde İngilizce destekli eğitim aldığınız için bölümleri zorlanmadan geçebilirsiniz.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı sayesinde kaliteli hizmet alabilir ve Priştine Universum Üniversitesi’ne başvuru sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Eğitim Danışmanlığı birimi sizi her konuda aydınlatacak ve merak ettiğiniz sorulara cevap verecektir. Priştina Universum’un en önemli özelliklerinden biri de denkliğinin olmasıdır. Hiçbir taban puana gerek duymadan sınavsız başvuru yapabileceğiniz üniversiteye girmek için liseden aldığınız diploma yeterli olacaktır. Ön lisansını tamamlayanlar da dikey geçiş yapabilecektir. Diploma denkliği sayesinde sınav sisteminin zorlu süreçlerinden geçmek zorunda kalmayacak ve eğitim hayatınıza daha rahat bir şekilde atılabileceksiniz.

Priştine Universum Üniversitesi Bölüm Ücretleri Nasıldır?

Kosova’da Üniversite Fiyatları oldukça uygundur. Avrupa standartlarında eğitim veren diğer okullara baktığınız zaman çok yüksek ödeme koşullarıyla karşılaşabilirsiniz. Oysa Priştine Universum Üniversitesi bölüm başına sadece 1800 Euro – 2500 Euro arasında bir senelik ücret almaktadır. Bu düşük ücret sayesinde çok daha kolay ulaşılabilir olan Priştine Universum’a başvuru da çok fazla olur. Her sene onlarca öğrenci kaliteli eğitim almak için yurtiçi ve yurtdışından Priştine Universum için başvuru yapar. Senenin her günü evraklarınızı iletebileceğiniz üniversite İngilizce desteği ve keyifli sosyal olanakları ile sizin ilginizi çekmeyi başaracaktır. Hakkında yapılan yorumlara ve forum sayfalarına bakarsanız üniversite mezunlarının ne kadar memnun kaldığını anlayabilirsiniz.

Kosova’da Üniversite Fiyatları sayesinde siz de bu fırsatı kaçırmadan lisans eğitiminiz için Priştine Universum’u tercih etmelisiniz. Avrupa’da okumanın avantajlarını yaşamalı ve kariyeriniz için daha iyi bir adım atmalısınız. İş konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz bir eğitim hayatı sunan üniversite için bölgesel anlamda da zorluk çekmezsiniz. Çünkü Kosova’ya vizesiz olarak rahatlıkla gidip gelebilirsiniz diyebiliriz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!