Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Kosova’da okumak isteyen bireylerin özellikle yeni imkanlardan yararlanarak adaletten hukuk bölümüne geçiş yapmaları sağlanıyor. Eğitime oldukça açık bir politika benimseniyor olması ve her öğrencinin, geçmek istediği bölüme geçmesini sağlayan Kosova Üniversitesi sayesinde pek çok farklı alanda uzmanlaşmak mümkün oluyor. Sadece İngilizce veya Sırpça dillerinde değil, Arnavutça gibi dillerde de eğitim alabiliyorsunuz. Kosova’da verilen eğitimin binlerce öğrenci için uygun olmasını sağlayan en önemli özelliği, her ülkede geçen bir diploma yapısının bulunmasıdır.

Okulunuzu Kosova Üniversitesi adaletten hukuka geçiş eğitimini alarak tamamladıktan ve diplomanızı alarak tamamladıktan sonra, diplomanız her yerde geçerli oluyor. Türkiye’de aldığınız eğitimde olduğu gibi, Priştine Universum’da aldığınız eğitim de geçerli ve çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlayacak yapıya sahiptir.

Kosova’da Adaletten Hukuka Dikey Geçiş

Erasmus ve Mevlana Değişim programlarının da uygulandığı ülke için eğitim görmek amacıyla giden öğrenciler arasında Türkiye’den öğrenciler de bulunuyor. Ön lisans diplomanız ile ülkeye üniversite okumak amacıyla geldiğiniz taktirde özellikle üniversitenin öğrencileri arasında istediğiniz geçişi yapmış şekilde yer alabilirsiniz. Öğrencilerin istedikleri alanlarda eğitim görmelerini destekleyen Kosova’da yıllık ücretleri hakkında güncel bilgi alarak eğitim alabilirsiniz. Diğer bölümlerde de farklı dil seçenekleriyle derslerde yer alma olanağınız bulunuyor.

1800 ile 2500 Euro arasında değişiklik gösteren bölüm ücretlerinin yeni dönemi hakkında bilgiyi üniversiteden edinebilir ve her zaman için eğitim alabilirsiniz. Sadece sınavlarla üniversiteyi baştan okumak isteyenler için değil, direkt olarak dikey geçiş yapmak ve adalet bölümünden hukuk bölümüne geçmek isteyenler için de kontenjanlar oluşturuluyor. Kosova Üniversitesi adaletten hukuka geçiş için belirlediği süreç sayesinde koşulsuz şartsız 3. Sınıftan başlayarak eğitiminizi sürdürebiliyorsunuz. İki yıl almış olduğunuz adalet eğitimini iki yıl da hukuk ile tamamlamak istediğiniz durumlarda en mantıklı çözüm olarak Kosova Üniversitesi gösteriliyor. Bunun temel sebebi ise hem öğrenci yaşamı için uygun bir yapısının bulunması hem de ön lisans tamamlama ile yatırım fırsatları nedeniyle dikkat çekici bir ülke olmasıdır.

Avrupa Standartlarında Eğitim

Priştine Universum Üniversitesi hem Türkiye’den hem de diğer ülkelerden öğrenci kabul eden bir öğretim kurumudur. Yılın her ayında kayıt olanağına sahip olan okulun öğretim dönemi başladığında ise okulunuza devam edebilir Ve adaletten hukuk bölümüne geçerek eğitiminizi bu alanda sürdürebilirsiniz. Kardeş ülke olan Kosova’nın en sevilen özellikleri arasında yer alan dikey geçiş sürecinde öğrencileri mağdur etmeme durumu, binlerce öğrencinin bu sayede bölümlerini geliştirmelerini sağlamıştır.

Hukuk isteyen fakat adalet bölümü okuyan öğrenciler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencesiyle eğitimlerini hukuk üzerine yoğunlaştıracak şekilde bir geçiş yapma imkanına sahip oluyorlar. Sınavların herhangi bir kaygı yaratmayacak olması ve hızlıca Priştine Universum’a geçmenize imkan tanınması da herkes tarafından yararlanılabilecek imkanlardan sadece bir tanesidir. Kosova Üniversitesi adaletten hukuka geçiş için üniversitenin talep ettiği ön lisans diplomasını getirmeniz yeterli olacaktır.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!