Kosova Üniversitesi Forum

Kosova Üniversitesi Forum

Hayalinizdeki eğitim imkanına kavuşmak istiyor ve bunun için yurtdışı eğitim fırsatlarına mı bakıyorsunuz? O zaman hayalinizdeki eğitimi Kosova içerisinde yer alan Priştine Universum Üniversitesi’nde bulabilirsiniz. Kosova Üniversitesi forum sitelerine baktığınız zaman övgü dolu bahsedildiğini görebileceğiniz bu üniversite sizlere çağdaş eğitimin ve yeniliğin kapısını açacaktır. Avrupa’nın en güzel ülkelerinden birinde eğitim almak istiyorsanız Kosova’da yer alan Priştine Universum, sizin tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. Üstelik mezun olduğunuz 2 senelik ön lisans diplaması ile doğrudan geçiş yapabilir ve Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği gibi bölümleri tercih edebilirsiniz.

Mimarlık, Hukuk ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinde İngilizce destekli eğitim modelini benimseyen Priştine Universum Üniversitesi’nde hiçbir Türk öğrenci zorluk çekmeden eğitim alabilecek ve kariyerinde önemli bir adım atacaktır. Bunun dışında çok farklı bölüm seçeneklerine de sahip olan üniversite içinde Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Mühendislik Yönetimi, Telekominikasyon, Turizm ve Otelcilik, Gazetecilik, Eğitim Yönetimi gibi pek çok farklı lisans bölümüne de başvuru yapabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz sayesinde prosedürleri ve başvuru sürecini öğrenerek bir an önce eğitim hayatınız için kaliteli bir adım atabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi’nin Eğitim İmkanı Nasıl?

Kosova Üniversitesi forum sitelerine baktığınız zaman Priştine Universum’un aralarında öne çıkan tek üniversite olduğunu farkedebiliyorsunuz. Yıllardır Türk öğrencilerin hayallerini gerçekleştiren üniversite sadece diplomanız ile başvurabileceğiniz bir eğitim kurumudur. Çünkü diploma tanınırlığı olduğu için hiçbir sınava tutulmadan doğrudan başvuru yapabilme kolaylığını size tanıyan üniversite İngilizce seviyenizi de ölçmeyecektir. Üstelik az önce de belirttiğimiz gibi bazı bölümleri İngilizce eğitim verdiği için ülkenizdeki gibi eğitim almaya devam edecek ancak Avrupa standartlarında yaşayacaksınız. Bu son derece avantajlı eğitim fırsatını kaçırmamak için siz de bir an önce başvurunuzu yapmalısınız.

Dikey geçiş yapabileceğiniz üniversitenin eğitim ücretleri de son derece makuldür. Bölüm ücretleri 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değiştiği için bu kalitede eğitim veren en uygun fiyatlı üniversitelerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Priştine Universum Üniversitesi’ne kayıt yapmakta geç kaldığınızı da düşünmeyin. Çünkü üniversite senenin 12 ayı boyunca kayıt yapabileceğiniz şekilde bir sistem geliştirmiştir. Bu nedenle dilediğiniz zaman formlarınızı hazırlayarak başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik vize şartı olmadığı için vizesiz, dilediğiniz zaman ailenizi görmeye gidebilecek ve Avrupa standartlarında yaşam şartıyla geleceğinizi taçlandıracaksınız.

Ucuz ve kaliteli eğitim nedeniyle 4 yıllık lisans eğitiminizi tamamlayabileceğiniz Priştine Universum Üniversitesi, Türk akademisyenleri de bünyesinde barındıran bir eğtim kurumudur. Avrupa’nın yükselen değeri olan Kosova içerisinde alabileceğiniz en iyi eğitimi size veren üniversite iş sahasında da size büyük kolaylık sağlayacaktır. Kosova Üniversitesi forum sayfalarında Priştine Universum’dan mezun olanların girdiği işleri görebilecek ve diplomanın size neler kazandırabileceğini çok daha yakından anlama fırsatına sahip olacaksınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!