kosova avrupa vizyonu üniversitesi

Avrupa Vizyonu Üniversitesi

Avrupa Vizyonu Üniversitesi (EVU), Amerika Birleşik Devletleri’ndeki öğrenciler için yüksek kaliteli derece programları sunan akredite bir üniversitedir. Çevrimiçi üniversite, işletme, eğitim, hukuk, hemşirelik ve sosyal hizmet alanlarında lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. Avrupa Vizyon Üniversitesi’nin İtalya, İspanya, İngiltere ve İrlanda’da kampüsleri bulunmaktadır. 100’den fazla ülkeden 150.000’den fazla öğrencisi ile Avrupa’nın en büyük özel üniversitelerinden biri olarak kabul edilir. EVU, büyüklüğüne rağmen, uluslararası öğrenciler için kaliteli bir çevrimiçi eğitim deneyimi sunuyor.

EVU, 2008 yılında evrensel bir üniversite vizyonu olan İtalyan işadamı Roberto Cinti tarafından kuruldu. O zamandan beri, üniversite İtalya’da popülerlik kazandı. Bu nedenle, EVU artık öğrencilere hem kampüs içi hem de çevrimiçi dereceler sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana üniversite, mevcut programlarına yeni derece programlarının katılmasıyla hızla büyümüştür. EVU’nun şu anda toplam 20 bölümü olan yedi fakültesi var. Her bölüm, üniversite başkanına rapor veren bir dekan tarafından yönetilir. Cinti, EVU’yu kurduğundan beri, üniversite İtalya’nın en önde gelen eğitim kurumlarından biri haline geldi.
EVU’nun akademik kalitesi ülkedeki diğer lisans programlarıyla eşittir. Tüm dersler, yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenler olan öğretim üyeleri tarafından verilmektedir. Her kurs, lise mezunları için ulusal standartları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, öğrencilerin herhangi bir ders veya sınavı tekrarlamak zorunda kalmadan lisans veya yüksek lisans derecelerini almalarını sağlar. Ayrıca, tüm akademik personelin doktora derecesi vardır ve birçoğu kendi alanlarında seçkin akademisyenlerdir. Bu güçlü fakülte, EVU’yu İtalya’daki diğer üniversitelerden ayırır.

Avrupa Vizyon Üniversitesi Lisans Tamamlama

Lisans Tamalama Yapılabilecek Önlisans Bölümleri Lisans Tamalama Bölümleri
Adalet Hukuk
Mimari Restorasyon Mimarlık
İnşaat Teknikerliği Mimarlık
Mimarlık Teknoloji Mimarlık
Yapı Ressamlığı Mimarlık
Bilgisayar Teknikerliği Bilgisayar Mühendisliği

Öğrenciler, EVV European Vision University’de birçok akademik, sosyal ve atletik seçeneğin keyfini çıkarır. Üniversite, kullanıcılara sunulan üç milyondan fazla kitap ve dergi içeren bir çevrimiçi kütüphaneye sahiptir. Öğrenciler aynı anda sekiz kişiye kadar kapasiteli özel çalışma odalarına da erişebilir. Grup çalışması yardımı veya özel ders seansları arayan öğrenciler için çevrimiçi toplantılar mevcuttur. Ayrıca 24 saat ücretsiz bilgisayar erişimi, her gün kahvaltı, öğle ve akşam yemeği sunan kafeteryalar ve 7/24 kampüs güvenlik görevlileri bulunmaktadır.
EVU, çevrimiçi programı aracılığıyla dünya çapındaki öğrencilere olağanüstü dereceler sunan mükemmel bir kurumdur. Üniversitenin öğretim üyeleri, öğrencilerin başarısı için zorlu kurslar tasarlayan, nitelikli ve deneyimli öğretmenlerdir. EVU, öğrenciler arasındaki hızlı genişlemesi ve başarı oranı nedeniyle İtalya’daki diğer üniversitelerle karşılaştırılabilir bir kampüs yaşamına da sahiptir. EVU’nun gelecekteki çevrimiçi lisans programları umut verici görünüyor!

Tercih Sebepleri

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!