Kosova Üniversiteleri Web Sitesi

Kosova Üniversiteleri Web Sitesi

Kosova’nın en iyi üniversitelerinden birinde eğitim almak istiyorsanız iki kampüste hizmet veren Priştine Universum Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Öğrencilerinin ekonomik fiyatlarla eğitim almasına imkan tanıyan Priştine Universum, Avrupa’nın en tanınmış üniversitelerinden biridir. Bu nedenle Avrupa’dan gelen çok sayıda öğrenciye kucak açan üniversite, Kosova Üniversiteleri web sitesi içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Hakkında olumlu eleştirilerin çok sayıda olduğu üniversiteye ülkemizden de çok sayıda başvuru yapılmaktadır.

Eğitim alanında çok sayıda ilki başarmış olan Priştine Universum Üniversitesi, Türk akademisyenler de barındırdığı için bazı bölümleri İngilizce destekli eğitim verir. Hukuk, Mimarlık ve İnşaat gibi en çok tercih edilen bölümleri İngilizce okuyabilir ve Avrupa standartlarında hizmeti sayesinde geleceğinize daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir puan şartı da olmayan üniversite zorlu eğitim süreçlerinden geçmenize gerek kalmadan sınavsız olarak sizi alabilecektir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetinden yararlanırsanız kısa sürede başvurarak Kosova’da eğitim fırsatını kaçırmazsınız.

Priştine Universum Üniversitesi Öğrencileri Hangi Bölümlerde Eğitim Alabilir?

Kosova Üniversiteleri web sitesi hakkında bilgi sahibi olduğunuz zaman eğitim alabileceğiniz bölümleri de yakından tanıyabilirsiniz. İşletme yönetimi, Pazarlama ve Halkla İlişkiler, Avrupa Çalışmaları Bölümü, Bilgi ve Yönetim Sistemleri bölümü gibi seçenekleri olan üniversitede aynı zamanda Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Uluslararası İlişkiler gibi bölümlerde de 4 senelik lisans eğitim alma imkanına sahip olacaksınız. Özellikle yönetici yetiştirmeye odaklı bölümlerde alanında çok başarılı olduğunu söyleyebileceğimiz Priştine Universum Üniversitesi kalitesinden de taviz vermemektedir.

Eğitim ücretlerine baktığımız zaman çok uygun fiyatlara eğitim alabileceğiniz üniversite 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değişen eğitim ücretlerine sahiptir. Bu eğitim ücretleri sayesinde çok uygun fiyatlara kaliteli eğitim alabilecek ve bu genç üniversitenin başarılı akademisyenleriyle tanışma fırsatına sahip olacaksınız. Bilgisayar Bilimleri alanı, Hukuk alanı ve Mimarlık bölümleri çok tercih edilen üniversite hiçbir puan koşulu da aramamaktadır. Böylece sınavsız başvuru yapabilecek ve anında eğitim almaya başlayabileceksiniz. Üstelik senenin 12 ayı eğitim için başvuru yapabileceğiniz üniversite yurtdışı eğitimin yükselen değerlerinden biridir. Kayıt koşulları için sınav, İngilizce yeterlilik ve puan istemeyen üniversite bünyesinde çok sayıda Türk öğrenci barındırmaktadır. Hem Türk akademisyenleri hem de Türk öğrencileri kucaklayan üniversiteye Avrupa’nın pek çok ülkesinden farklı öğrenciler akın etmektedir.

Kosova Üniversiteleri web sitesi aracılığıyla başvuru formunu görüntüleyebilecek ve üniversitenin kampüs koşullarına daha detaylı olarak bakarak fikir edinebileceksiniz. Fotoğraflara bakabilir, bölümler hakkında bilgi alabilir, forum sayfasında öğrenci yorumlarını okyabilir ve ders içeriklerini detaylı olarak da görüntüleyebilirsiniz. Ülkenin en iyi üniversitesi olan Priştine Universum Üniversitesi ile siz de kariyerinizde hızlı bir çıkış yapabilir, başarınızı taçlandırabilir ve İngilizce eğitim diliyle zorlanmadan istediğiniz bölümlerde okuyabilirsiniz. Böylece diplomanızla hayata daha kolay atılabilirsiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!