Avrupa Vizyonu Üniversitesi

Kosova Üniversiteleri İletişim

Geleceğinize yön verecek bir üniversite arayışına girdiyseniz sizlere sunduğu imkanlar sayesinde yeteneklerinizi keşfedebileceğiniz ve kariyer basamaklarını hızla tırmanabileceğiniz bir eğitim hayatı sunan Priştine Universum Üniversitesi potansiyelinizi değerlendirebileceğiniz bir okuldur. Kosova’da bulunan üniversite, bölgenin en iddialı ve en prestijli okuludur. Araştırma merkezine, yeni teknolojiye sahip dersliklere ve laboratuara sahip olan okulda kaliteli eğitim imkanından yararlanabilir ve lisans eğitiminizi Avrupa standartlarında alabilirsiniz. Kosova Üniversiteleri iletişim için üniversitenin web sayfasına bakabilirsiniz.

Eğitimin hesaplı olması Priştine Universum Üniversitesi’nin kesinlikle en önemli avantajlarından biridir. Avrupa standartlarında yurtdışında eğitim almak oldukça masraflıdır ve senelik ücretler bir hayli yüklüdür. Oysa Priştine Universum Üniversitesi ücretlerine baktığınız zaman bölüme göre 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değişen bir eğitim ücreti olduğunu görebilirsiniz. Böylece senelik çok uygun fiyatlara eğitim görebilirsiniz. Bölüm ayrımı gözetmeksizin her bölüm için kaliteli ve hesaplı eğitim sunan üniversiteye başvuru işlemlerini de Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetini kullanarak yapabilirsiniz. Kaliteli ve hesaplı hizmet sunan Eurostar sizlere başvuru süreci ve detayları hakkında yardımcı olacaktır.

Priştine Universum Üniversitesi Bölümleri Nelerdir?

4 senelik kaliteli bir lisans eğitimi almak istiyorsanız siz de aradığınızı Priştine Universum Üniversitesi içerisinde bulabilirsiniz. Üstelik Priştine Universum’un en güzel özelliklerinden biri de denkliğinin olmasıdır. Yani iki yıllık ön lisans diplomanızla ya da lise diplomanızla kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz üniversite sizden İngilizce yeterlilik sınavı ya da farklı bir sınavına ait puan istemeyecektir. Puan şartı olmadığı için de hızlı ve kolay başvuru yaparak hayallerinize kavuşabileceğiniz Priştine Universum Üniversitesi dijital ortamda hazırlanmış eğitimlere, broşürlere, yaratıcı dökümanlara ve eğitim sistemine sahiptir.

Kosova Üniversiteleri iletişim bilgilerine baktığımız zaman Priştine Universum’un her bölümüne ait telefon numaralarını ve mail adreslerini bulabilirsiniz. 4 senelik lisans eğitimi alabileceğiniz bölümler arasında Hukuk bölümü, İnşaat Mühendisliği bölümü, Psikoloji, Uluslararası İlişkiler, Mimarlık Fakültesi, Bilgisiyar Mühendisliği, Satış ve Pazarlama, Turizm ve Otelcilik, Siyaset Bilimi gibi çok sayıda farklı bölümler vardır. Hayallerinize kavuşmak için ve istediğiniz mesleğe sahip olmak için siz de güvenilir bir üniversite olan Priştine Universum içerisinde istediğiniz bölümü okuyabilirsiniz. Her bölüme aynı özeni gösteren üniversite bazı bölümlerde de İngilizce destekli eğitim verdiği için zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Bunlar arasında Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği gibi bölümler vardır diyebiliriz.

Kosova Üniversiteleri iletişim bilgilerini aldıktan sonra başvuru şartları ve başvuru belgeleri için yetkilileri arayarak detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz. Her konuda size destek olacak olan yetkililer 12 ay boyunca dilediğiniz zaman başvuru yapmaya hakkınızın olduğunu söyleyecektir. Üstelik vizesiz gidebileceğiniz Kosova’da herzaman ailenizi görebilecek ve ulaşım anlamında da zorluk çekmeyeceksiniz. Bu eğitim fırsatını kaçırmamak için siz de Priştine Universum Üniversitesi’ne bir an önce başvurmalısınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!