Avrupa Vizyonu Üniversitesi

Kosova Üniversiteleri Facebook

Eğitim hayatınıza Avrupa’da devam etmek istiyorsanız, denkliği olan ve koşulsuz kolaylıkla girebileceğiniz üniversitelerden biri olan Priştine Universum Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Kosova Üniversiteleri Facebook sayfalarına baktığınız zaman da Priştine Universum Üniversitesi için açılmış çok sayıda hesap olduğunu görebilirsiniz. Geleceğe yatırım yapmak için uygun koşullara sahip olduğunu söyleyebileceğimiz üniversite Kosova’nın en iyi üniversitedir. Çok sayıda Türk öğrenciyi ve akademisyeni bünyesinde barındıran üniversite sosyal olanakları, laboratuarı ve gelişime açık yanıyla yenilikçi eğitimi desteklemektedir.

Priştine Universum Üniversitesi’nin özellikle Türk öğrenciler tarafından tercih ediliyor olmasının temel nedeni İngilizce eğitim diline sahip olmasıdır. Kosova’da kaliteli eğitim almak isteyen öğrenciler aynı zamanda kaliteli sosyal olanaklara da sahip olacaktır. İstediğiniz dilde eğitim alabileceğiniz üniversiteye sadece lise diplomanızla ya da sadece iki yıllık ön lisans diplomanızla hiçbir sınava girmeden başvurabilirsiniz. Diplomalarda denklik olduğu için başka bir koşul aramayan üniversiteye bu nedenle başvurmak çok kolay ve hızlıdır. 1969 senesinde kurulmuş olan Priştine Universum çok sayıda bölümü de bünyesinde barındırır.

Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Hukuk, Mimarlık Fakültesi, İnşaat Mühendisliği, Uluslararası İlişkiler gibi çok sayıda bölümde okuyabileceğiniz üniversite özellikle Avrupa Çalışmaları, İşletme ve yönetim, Bankacılık ve Finans gibi alanlarda ülkenin öncüsüdür. Kosova Üniversiteleri Facebook hesabından da bölümlerin öğrenci gruplarını takip edebilir, gelişmeleri güncel bir şekilde anlık olarak öğrenebilirsiniz. Bünyesinde bir araştırma merkezine de sahip olan okul senenin 12 ayı başvuru kabul ettiği için fırsatı kaçırdığınızı düşünmeden hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi Eğitim Ücretleri Nasıl?

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz sayesinde başvuru şartlarını öğrenebileceğiniz ve başvuru evraklarını kolaylıkla edinebileceğiniz Priştine Universum Üniversitei özellikle senelik eğitim ücretleriyle dikkat çeken bir üniversitedir. Çünkü bu kalitede bir eğitim hizmetini diğer üniversitelere kıyasla çok uygun fiyatlara verdiğini söyleyebileceğimiz üniversite senelik olarak öğrencilerden bölüme göre 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değişen bir eğitim ücreti almaktadır.

İngilizce olarak Hukuk, Mimarlık gibi eğitimleri alabileceğiniz ve 4 senelik lisans diplomanızı başarıyla elde edebileceğiniz Priştine Universum Üniversitesi içerisinde çok sayıda derslik ve laboratuar da bulunmaktadır. Pek çok farklı fakülteyi bünyesinde barındıran üniversite kolej eğitimi de verdiği için dikkat çeker. İngilizce ve İngilizce eğitim dilinin yanı sıra Hırvatça ve Arnavutça da eğitim alabilirsiniz. Kosova’ya farklı ülkelerden gelen öğrencilerle tanışarak fakrlı kültürleri öğrenebilir, kendinizi dil anlamında ve insani ilişkiler anlamında da geliştirebilirsiniz.

Ekonomik açıdan güçlü bir üniversite olduğunu söyleyebileceğimiz Priştine Universum, Kosova’nın en kaliteli eğitim kurumu olmanın prestijine sahiptir. Kosova Üniversiteleri Facebook sayfalarında da isminden sıkça bahsedilen üniversite her sene kapılarını çok sayıda farklı kültürden gelen öğrenciye açmaktadır. Türk öğrenci oranı da fazla olduğu için kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz üniversiteye başvuru yapabilirsiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!