2 Yıllık MYO Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık MYO Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Priştine Universum Üniversitesi sayesinde 2 yıllık mimarlık meslek yüksekokulu mezunları mimarlık bölümlerine geçiş yapabilirler. Uygun fiyatlara okumanın keyfini yaşayabileceğiniz bir ortam sunuluyor. 2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş işlemleri üstelik sınavsız yapılıyor. Öğrenciler tekrar sınav stresi yaşamadan rahatlıkla mimarlık bölümünde okumaya devam edebilmekteler.

Priştine Universum Üniversitesine Nasıl Geçiş Yapılır?

Kosova’da yer alan Priştine Universum üniversitesi 18 Kasım 1969 tarihinden bu yanan hizmet veriyor. İlk dönemlerde 5 fakülte ile eğitimine başlayan üniversite 1999 yılından bu yana Priştine adını kullanmaktadır. 1999 yılında meydana gelen savaş nedeniyle üniversite 2’ye bölünmüştür. Üniversitesinin asıl bölümleri halen daha şimdiki ismiyle anılan Priştine’de bulunmaktadır. 1969 yılında 5 fakülte ile eğitime başlayan üniversitenin şimdi toplamda 14 fakültesi bulunmaktadır.

Pek çok farklı dilde eğitim verilmektedir. Arnavutça bunların başında gelirken İngilizce eğitim de söz konusudur. Türkiye’deki öğrencileri asıl ilgilendiren ise İngilizce eğitimin söz konusu olmasıdır. Kendi dillerinde yurt dışında kaliteli bir eğitim almak söz konusu olabilmekte.

2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş yapanlar üniversitede kendi dillerinde İngilizce olarak üstelik uygun fiyatlara eğitimlerini tamamlama şansı bulmaktalar.

Bir sınav uygulaması daha da önemlisi bir puan sınırlaması bulunmamaktadır. Eğitimin kolay alınmasını sağlayan bir sistem içinde öğrencilerin en çok başvurdukları üniversiteler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Her yıl Kosova’da okumak isteyen öğrenci sayısı artmaktadır.

Mimarlık bölümünde okumak isteyen öğrencilerin 1800 ila 2500Euro arasında bir bütçe ayırması yeterli olmaktadır. Yurt dışında eğitim görmek isteyenler için oldukça uygun fiyatlarda Avrupa standartlarında eğitim alma imkânı bulunmaktadır.

Yurt Dışında Okuma Hakkında Bilgi

2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş işlemleri için büromuza başvuru yapabilirsiniz. Bizler bu alanda 1993 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde yurt dışı üniversiteleriyle iletişim halinde bulunan birçok danışmanımız bulunmaktadır. Eğitim almak istediğiniz okullarla ilgili olarak sizlere gerekli bilgilendirmeler açık ve net bir şekilde yapılmaktadır. Karar verilmesi halinde tüm işlemler tarafımızdan hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’den en fazla yurtdışı eğitim talepleri Kosova için gelmeye başlamıştır. Ekonomik olarak öğrencilerin en rahat eğitim alabilecekleri yerlerin başında gelirken Priştine üniversitesi ’de verdiği eğitimlerle adından söz ettiren kaliteli bir eğitim için ilk akla gelen isimlerdendir.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak Priştine üniversitesinde nasıl bir eğitim olduğu konusunda detaylı bilgi aktarımı yapmaktayız. Mimarlık bölümüne dikey geçiş işlemleri de firmamız aracılığı ile hızlı ve kolay şekilde yapılmaktadır. İngilizce eğitim alma imkânınızın olduğu nadir üniversitelerden biridir.

Eğitim imkânlarının yanı sıra öğrencilik hayatının da kaliteli yaşanacağı yerlerden biridir. kampüs hayatının yanı sıra şehir gezilip görülecek birçok mekâna sahiptir. Ekonomik olması da öğrencilerin en fazla tercih ettiği yerler arasında üst sıraya taşımaktadır.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!