2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık üniversite mezunu olanlar için büyük şans. Sınava girmeden tekrar sınav stresi yaşamadan 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş hakkı yurt dışı üniversitelerinde mevcut. Üstelik uygun fiyatlara.

Öğrencilerin hayali olan okullarını uzatma imkânı yurt dışı üniversitelerinde mevcut. Sınava girmeden tekrar stres yaşamadan yapılacak basit işlemler neticesinde özellikle inşaat teknisyenliği mezunu olanlar mühendislik bölümlerinde okuma şansı bulabiliyorlar.

Priştine Universum Üniversitesi imkânlarından faydalanarak teknisyenlikten mühendisliğe direk geçiş yapabilirsiniz. 2 yıllık mezunları için sunulan fırsatlar içinde uygun fiyata okumak da mevcut. Bütçenizi zorlamadan yurt dışında eğitim görebilirsiniz.

Priştine Üniversitesi Hakkında

1969 yılında kurulan bir üniversitedir. 1970 yılından bu yana resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Üniversite tarihinde 1999 tarihinde savaş nedeniyle eğitime ara vermemek adına Sırbistan sınırlarında eğitime devam edilmiştir.

Priştine üniversitesi verdiği eğitim hizmeti nedeniyle saygı duyulan bir okuldur. Yurt dışından öğrenci kabul edebilmek adına Avrupa Üniversiteler Birliği ile anlaşma yapmıştır. Bu sayede dünyanın dört bir yanından öğrenci kabulü yapabilmektedir.

Üniversitede toplamda 700’den fazla eğitim görevlisi bulunmaktadır. Üniversitenin en önemli özelliklerinden biri de öğrenci ve eğitim görevlilerinde sürekli olarak rotasyon yapıyor olmasıdır. Eğitimde çağdaş ve yenilikçi, özgür bir eğitim anlayışına sahip bir üniversite olarak ön plana çıkmaktadır

2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş sürecinde de uygun bütçeyle eğitiminizi tamamlama fırsatı bulabileceğiniz bir üniversitedir. Üstelik inşaat bölümünde İngilizce eğitim alma imkânı da bulunmaktadır. Türkiye’den gidecek olan öğrenciler kendi dillerinde zorlanmadan eğitimlerini tamamlayabilirler.

Sınav uygulamasının olmaması da öğrenciler için büyük bir fırsattır. Tekrar puan alma sınava girme derdiyle uğraşmadan direk olarak başvuru işlemlerini yaparak eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

Daha detaylı bilgi almak, nasıl başvuru yapılacağı, başvuru işlemleri ve süresi, gerekli evraklar, ücretlerle ilgili aklınıza takılan tüm sorularla ilgili olarak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak bizlere danışabilirsiniz.

Eurostar Eğitim Danışmanlığı

2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş işlemlerinde Priştine Üniversitesine başvurmak için neler yapılması gerektiği konusunda bizlere başvuru yapabilirsiniz. İster yüz yüze ister telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilir akılınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Bizler 1993 yılından beri yurt dışı eğitimi konusunda hizmet vermekteyiz. Firma olarak edindiğimiz tecrübe sayesinde eğitiminizi yurt dışında güvenilir üniversitelerde sorunsuz bir şekilde yapabilmektesiniz.

Kosova’da okumak isteyenler için Priştine üniversitesinde eğitim almak son derece kolay ve uygun. Firmamız aracılığı ile kalacak yeriniz, okula kayıt işlemleriniz ve gerekli tüm belgelerin tamamlanması aşamasında sizlerin yanında oluyoruz.

Artık yurt dışında okumak hayal değil. Üstelik çok büyük bütçeler ayrılmasına gerek olmadan en prestijli okullarda okuma imkânı bulunmakta. Bunların başında gelen Preştine üniversitesi için bizlerin danışmanlığında kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!